Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az orvosis lányok tényleg...

Az orvosis lányok tényleg "nagyképűbbek" az átlagnál?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok egyetemista, de egyik haverom mondta, hogy ne álljak velük szóba, mert eléggé el vannak szállva maguktól. Ez igaz?

2015. febr. 28. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Hát lehet,nem kell velük foglalkozni
2015. febr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
De nem mindenki olyan ott sem
2015. febr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Mindenhol vannak "elszállt" emberek. Szerintem orvosin kb. ugyanannyi, mint bárhol máshol.
2015. febr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Orvosira járok srácként, és sajnos azt kell mondanom, hogy tényleg. Van persze nagyon normális is, de kilencven százalékuk azt, hiszi, hogy ő valami tündérkirálykisasszony. Olyan, hogy szerénység nem nagyon van bennük, mert az egész környezetük az ő seggüket nyalja, mert ők az okosak, meg a szépek, meg a tökéletesek, hiszen orvosira járnak. Seggelni nagyon tudnak az tény. Mást például gondolkodni is csak kevesen. Ráadásul nagyon sok közölük totálisan erkölcstelen ribi.
2015. márc. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Szintén orvosis srác vagyok, de szerintem a többségre nem igaz. 90%? A 4-es csak azért látja így, mert a nagyképűek a leghangosabbak.
2015. márc. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Hát nem tudom a 4. hova jár, nálunk baromira nem így van.
2015. márc. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

"Hát nem tudom a 4. hova jár, nálunk baromira nem így van."


Első egy-két évben még talán nincs. Később a tipikus sznobb, egoista orvosis milliőben nem tűnik fel.

2015. márc. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó, akkor hidd azt, hogy igazad van.
2015. márc. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
Akiket ismerek az egyetemen azok aranyosak. Nem hiszem, hogy ez a hipotézis megállja a helyét.
2015. márc. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!