Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Karolina vagy Piarista Gimnázium?

Karolina vagy Piarista Gimnázium?

Figyelt kérdés
Nyolcadikos vagyok, és nem tudom melyik iskolába jelentkezzek. Mindkettő Szegeden van, én is Szeged mellett lakok. Ja, és mindkettő koedukált. Köszi a válaszokat! 14/L

2015. febr. 28. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Már jelentkeztél, nem?

Ha nyolcadikos vagy

2015. márc. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Voltál nyílt napon?

Melyik tetszett jobban?

Vagy a szóbeli alapján melyik tetszett jobban

2015. márc. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Milyen nyelvet lehet a Karolinában tanulni?

Van kolesza?

2015. márc. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Első: Igen már be kellett adni a jelentkezést, de még lehet változtatni a sorrendet.

Voltama nyíltnapon, és akkor a Karolina színpatikusabb volt, a szóbelin viszont a Piarista. Sok nyelvet lehet tanulni, asszem mindkettőben van angol, német, francia, olasz... Én mindenképpen franciát szeretnék tanulni, az meg mindkettőben van. Valaki segítsen, mert nem tudok dönteni!!!!

2015. márc. 1. 17:37
 5/9 anonim ***** válasza:

De van már ideiglenes?

Azon hol vagy?

2015. márc. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Még nincs meg az ideiglenes, majd márc. 11-én lesz csak.
2015. márc. 1. 18:47
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát, végül is a Karolinában 31. vagyok, a piaristában meg 49. Tehát Karolina :)
2015. ápr. 3. 21:38
 8/9 anonim válasza:
Én a váci piarba járok. Alapvetően jó, csak nagyobb a szigor más iskolához képest valamint van egy-két furcsa tanár, de a nagyrészük elég jó mint ember. Ezentúl jó társaságba lehet bekerülni, jók a közösségi programok , tévhit az hogy piarista iskolába csak bibliabújók járnak :)
2015. máj. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ez a baj, hogy mindenki elkezd ujjal mutogatni, amikor meghalja, hogy piarista, vagy karolina. Alig vetettem föl, hogy oda jelentkezmék, rögtön azt kezdték kérdezgetni, hogy miért akarok apáca lenni? :D


Szerintem nincsen ezekkel az iskolákkal semmi baj, még jobbak is, mint más középiskolák, egyszerűen előítéletesek az emberek.

2015. máj. 27. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!