Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinek milyen tapaszatalat...

Kinek milyen tapaszatalat vagy véleménye van az Erzsébet Királyné szépészeti iskoláról? (Budapest Pesterzsébet)

Figyelt kérdés

Oda szeretnék jelentkezni érettségi után okj-s fodrász képzésre.

Kíváncsi lennék kinek milyen tapasztalatai, élményei vannak a sulival kapcsolatban. Érdemes oda menni?

Kérlek segítsetek!

18/L



2015. márc. 1. 00:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Csak egy ismerõs véleményére támaszkodhatok.

Azt mondja, a suli alapvetõen nem rossz, jók a tanárok, a mûhely, a gyakorlat.

De azt is hozzátette, hogy sehova nem jár annyi útszéli, mint oda.Úgy képzeld, hogy a frissen felavatott kisgólyák az avatón análért könyörögtek egy srácnak, ezenkívül mindegyik 14-15 éves kislányon erõs smink, rúzs, vörös mûköröm, hosszú hidrogénszõke póthaj és hatalmas tûsarkú, a kivágott cuccokról nem is beszélve.A viselkedésüket jobb, ha meg sem említjük.

Szóval sztem. ha oda mész, oktatás szempontjából jól jársz.Viszont fel kell készülnöd azokra, akiket fent leírtam.

2015. márc. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Te jó isten!

Én pont nem tartozom ebbe a pláza cica kategóriába. o.o

Köszönöm az infót. Még 4xer átgondolom hogy oda menjek e...

Ha esetleg bármit tudsz még mondani vagy hallottál róla, megköszönök minden további infót. (Nekem Pesterzsébetre 2 óra tömegközlekedéssel, szóval ha már oda jelentkezek akkor nagyon át kell gondoljam hogy mennyire éri ez meg nekem minden nap 2-2 órát utazni.)

2015. márc. 1. 12:56
 3/9 anonim ***** válasza:

2 óra?Hát az nem semmi, én 1,5 órát utazom reggel meg hazafele, de már ebbe is készülök belehalni.Szerintem ez eleve nagyon megterhelõ egy diáknak, alig maradna idõd a tanulásra, a szabadidõrõl nem is beszélve.Nem éri meg, én úgy vélem, még ha egy alapjában jó suliról beszélünk, akkor sem.

Egyébként anno mikor jelentkezni kellett középiskolába, találkoztam a suli igazgatónõjével.Csak annyit tudok mondani, hogy az alma nem esik messze a fájától, nagyban hasonlít a diákjaira...

2015. márc. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Uhhh.. ezt szomorúan hallom :S Most szerencsére tsláltam egy jó iskolát... elvileg jó híre van. Moszi a neve. Ez közelebb is lenne csak a 7.kerület... kb. 1óra alatt be tudnék oda jutni.

Arról véletlenül nem hallottál semmit? Ez s államilag támogatott képzést biztosít. :)

2015. márc. 1. 23:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Arról nem, csak most néztem meg itt.Kevés vélemény van róla, de azok jók :)

És távolságban mindenképp jobban megéri, hiszen nem mindegy, hogy naponta 2 vagy 4 órát kell utaznod.Esetleg nyílt nap nem lesz ott, hogy megnézd?

2015. márc. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, és ma felhivtam őket, és nem inditanak fodrász képzést a 2015-2016os évben :(
2015. márc. 2. 17:30
 7/9 anonim válasza:

Szia, én is ugyanezeket a köröket lefutottam már, ugyanezekkel a sulikkal. :D

Végül beadtad a jelentkezésed az Erzsébet Királynéba?

Én oda leadtam már, fodrász képzésre.

Barátom jár ebbe a suliba, bár ő csak 2 éves, szakma utáni érettségi felkészítő osztályba.Most végzett és imádta a társaságot, mivel náluk már nem a szakmatanulásért jártak oda a diákok, tehát nem nagyon voltak p.csák :D

Viszont tényleg van nem kevés, nem egyel sajnos összetűzésbe is keveredtem, mert undorító módon nyomulnak rá az ilyen 14-15 évesek és nem fogják fel, hogy mi a szitu.Meg kéne ütni őket, de komolyan..

Ezenkívül jár 2 ismerősöm, egyik kozmetikusnak, másik fodrásznak.Nagyon szeretik, ügyesek is, legjobb, ha megpróbálunk majd bekerülni a tanműhelybe,mert voltam ott és rettentő jófejek az oktatók :) Ott én p.csákat sem nagyon láttam :)

Ha van kérdésed, írj, én sem vagyok egy plázacica, nyugi :D Sőt, jó lenne beszélgetni, hogy valakivel lehessen menni első napon :)

18/L

2015. jún. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Utolsó válaszoló vagyok.

Te voltál egyébként az orvosi alkalmasságin?Mert akkor nem kizárt, hogy találkoztunk már :D Bár nem nagyon beszéltem senkivel, mert elsőre mentem be :s május 11-én 10:30-kor :D

Jajj, bocsi, hogy ennyit írok, csak már tökre várom :D

2015. jún. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szemét tanárok akiknek a diplomáját el venném mert nem alkalmas a tanításra



Az igazgató nő hát le se merem írni...(enyhe diktátor beütés)


Tanárok


Szemetek,tisztelet a kivetelnek


Vannak rendesek is csak kevés a rendes tanár


A legtöbb pofára osztályoz szemét,és gonosz


Igyekezet ellenére se nagyon hajlandóak a kegyelem 2est megadni még akkor se ha látják az igyekezetett a 2 es megszerzéséért..



Párom (jár) járt oda hát mesélt dolgokat sokszor kellett Vigasztalni biztatni



Nem ajánlom..


..Habár eleve a magyar oktatás a Bányász béka segge alatt van

2022. jún. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!