Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Balatonaládiba, a DLSB-be...

Balatonaládiba, a DLSB-be szeretnék továbbtanulni,63. vagyok az ideiglenes listán 60-ból, tehát biztos bekerülök. Vélemények az iskoláról? Érdemes első helyen hagyni vagy keressek más sulit?

Figyelt kérdés

2015. márc. 1. 15:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Érdemes első helyen hagyni :) Nagyon sokat számít a kéttannyelvű!
2015. márc. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Érdemes, de még melyikeket jelölted?
2015. márc. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen tőled a te érdeklődési körödtől és mentalitásodtól függ. Én anno nem szerettem oda járni, de ez én vagyok. Lehet, hogy te imádnád.
2015. márc. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az iskola egyébként színvonalas és bárhova lehet onnan menni továbbtanulni, orvostól a jogászon, közgazdászon, mérnökön át a bölcsészig.
2015. márc. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Lehet hogy marad első helyen :) Egyre biztosabb vagyok benne.

A Lovassyt és a Zrínyit jelöltem még meg. Veszprémi vagyok

2015. márc. 1. 16:34
 6/12 anonim ***** válasza:

De akkor koleszos lennél?

Vagy hogy

2015. márc. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem lennék koleszos, bejárós lennék.
2015. márc. 1. 18:22
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
érdemes első helyen hagyni, a nyelv miatt nálam tuti befutó - nekem nagyon sokat adott, szerettem oda járni. Bár az már régen volt :)
2015. márc. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"érdemes első helyen hagyni, a nyelv miatt nálam tuti befutó - nekem nagyon sokat adott, szerettem oda járni. Bár az már régen volt :)"


Hát jó neked. Én még mindig ideges leszek ha az amciv eszembe jut. Akkora baromságot... A csúcs az volt, amikor Neveda be akarta velünk magoltatni a New Deal pontjait. Egyébként amennyit a nyelv ad, annyit pont el is vesz a reál tantárgyaktól. A DLSB akkor jó, ha az ember humán vonalon jó inkább, ha reálos, akkor a Lovassy szerintem jobb. Számomra a gimi másból sem állt, mint az agyonerőltetett humán baromságok benyalásán. Az meg plussz vicc, hogy egy héten hány töri óránk volt a civvel együtt? 7 biztos. Angolul pedig a mai világban már bárhol meg lehet tanulni. Tőlem összességében többet vett el a gimi, mint amennyit adott.


Kérdező és egy jó tanács, ha a DLSB-be mész, legyél kolis. Lehet, hogy nekem sem lenne ilyen negatív képem a suliról, ha kolis lettem volna, a gimi lelke ugyanis a kollégium.

2015. márc. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A Lovassyba melyik tagozatot jelölted? :)
2015. márc. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!