Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az ideiglenes felvételi...

Az ideiglenes felvételi sorrend? Több lent!

Figyelt kérdés
Az eddigi rangsorban 40. vagyok abba az osztályba amibe jelentkeztem 34 embert vesznek fel. Mennyi az esélyem a felvételre?

2015. febr. 25. 22:00
 1/7 anonim válasza:
Szia :) Igazából attól is függ, hogy melyik osztályba jelentkeztél..., én is egy 34 fős osztályba jelentkeztem és én az ideiglenes rangsoron a 42. helyen állok, és azt mondta az iskola vezetősége, hogy simán bent vagyok (99.9%), tavaly azt az embert is felvették, aki a 72. volt. :D
2015. febr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megmondani, nyilván erősen függ attól, hogy melyik suli az.

Ha valami ótvar, akkor akár a több századik is bent lehet, míg ha Magyarország legjobb sulija, akkor lehet már a 35. sem kerül be.

2015. febr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Békéscsabán az Andrássy Gyula Gimnáziumról van szó azon belül eurofakt osztály
2015. febr. 26. 16:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel az Andrássyról van szó, ne nagyon reménykedj, mert általában aki oda jelentkezik, az első helyre jelöli meg... Bár lehet hogy néhány ember 2.-nak jelölte meg, így kiesnek, de mivel erről a suliról van szó, kevés az esély.
2015. febr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Keresgéltem picit, nézd!


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..


Gratulálok! :)

2015. febr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja igen, a 3.válasz a lényeg :D
2015. febr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia :) 1. Válaszoló vagyok! Én már ismerek 5 olyan embert, aki előttem áll az ideiglenes listán, de mégsem eurofaktra megy... :D Plusz osztálytársam nővére oda jár (biosz) és mondta, hogy volt már rá példa, hogy a 34 fős osztályba 36 embert vettek fel, szóval az a 34-es határt nem kötelező betartani...Különben én is az eurofaktra megyek és 42. vagyok a listán, lehet, hogy osztálytársak leszünk... :DD
2015. márc. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!