Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » N. Közszolgálati Egyetem,...

N. Közszolgálati Egyetem, angol emeltet is elfogadnak?

Figyelt kérdés

Jövőre szeretnék jelentkezni de nem akkor akarok koppanni, úgy van fent felvi.hu-n, hogy vagy töri vagy magyar.. és ha én angolból emeltezem azt is elfogadják? Vagy mindenképpen töriből vagy magyarból kell?

Válaszokat előre is köszönöm!



2015. márc. 2. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy akarsz egyetemre járni ha egyszerű szöveget nem tudsz értelmezni? Ha az van, hogy töri vagy magyar akkor az angolt NEM fogadják el.
2015. márc. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Képzeld tudok egyszerű szöveget értelmezni, de ha nem éretted a kérdést kérlek kímélj meg :)
2015. márc. 2. 18:43
 3/6 anonim ***** válasza:

bocs, de értette a kérdést, és helyesen válaszolt.

Vagy magyar, vagy töri.

VAn ebben angol lehetőség?

Nincs.

Egyéb kérdés?

2015. márc. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előttem szólókhoz még annyit, hogy matekot és belügyit is elfogadnak. Legalábbis tavaly még így volt.
2015. márc. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
bűnügyre és katvédre matekot is, de rendészeti igazgatásra csak magyar, töri, belügy
2015. márc. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja és a katonai alapismeretek is mindegyikhez
2015. márc. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!