Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen lehet nálam gázpiszt...

Egyetemen lehet nálam gázpisztoly REJTVE? Mi a következménye, ha kiderül?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni önvédelemre egy gázpisztolyt, ami viszonylag kicsi és könnyű. Szigorúan rejtve viselném, nem mutogatnám senkinek, és nem is mondanám senkinek.


De mi történne ha mégis kiderülne? Kirúgnának?



2015. márc. 3. 20:54
 1/5 Csiß válasza:
Esetleg olvasd el az egyetem házi szabályzatát.Ha nem tiltja akkor lehet nálad (bár én megkérdezném az igazgatót a helyedben)
2015. márc. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetemi területre nem illik semmilyen fegyvert bevinni. Ez nagyon ősi illemszabály. Régen a rendőrök sem mentek be az egyetemek területére a szolgálati fegyverükkel, hogy ne sértsék az egyetemi autonómiát.
2015. márc. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

03-04 06:47

Sajnos nem találtam semmit ezzel kapcsolatban. :(


03-04 10:16

Nem érdekel, hogy illik vagy sem, úgy érzem, hogy szükségem van rá... Csak az érdekel, hogy lehet-e belőle probléma. :/

2015. márc. 9. 16:45
 4/5 A kérdező kommentje:
Amúgy a BME-re járok.
2015. márc. 9. 16:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért nem elég egy gázspray? Az nem okozna akkora galibát, ha meglátják nálad.
2015. márc. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!