Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány pont kell az érettségin...

Hány pont kell az érettségin a kettesért?

Figyelt kérdés
matektol félek a legjobban,nézem a feladatok megoldásait az előző érettségiét.de csak az eredményt írják le.levezetni nem tudom.némettől is tartok.meg a földrajztol is.mit gyakoroljak?tapasztalatok?

2015. márc. 4. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Középszintű érettségin 25% kell a ketteshez.


De nyugalom, érettségin nem tudsz megbukni, ha a 4 év alatt bejártál órákra. Még ha szinte semmit nem tanultál is rád kellett, hogy ragadjon annyi, hogy a kettest összeszedd.

2015. márc. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
matekot szinte végig puskáztam. Németnél meg néztem a tavalyi feladatokat és az a baj hogy figyelmetlen vagyok az olvasott szövegnél
2015. márc. 4. 19:08
 3/6 anonim ***** válasza:

tényleg nagyon hülyének kell lenni a matek bukáshoz, mert az első részben vannak általános iskolás feladatok is, a többit meg képlet gyűjteményből meg lehet csinálni

25 pont és nem kell szóbelizni

2015. márc. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és ha tegyük fel mégis kell szóbelizni?az nehéz?
2015. márc. 4. 20:37
 5/6 anonim ***** válasza:
nehezebb mint az alibi 25 pont írásbelin... ráadásul még van 4 másik tárgyad amiből szóbelizned kell
2015. márc. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tom Benko ***** válasza:
Érettségi színvonal: minap bementem helyettesítteni egy érettségi utáni szakképzéses osztályba, feladat egy mezei osztás volt. A fele nem tudta megoldani.
2015. márc. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!