Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen főbb témaköröket...

Milyen főbb témaköröket érdemes átnézni matekból?

Figyelt kérdés

Programtervező Informatikus BSc képzésre adtam le a jelentkezésemet. Tudom hogy a szak igen matekos, ezért minden ami középiskolai tudni kell.


Viszont mik azok a témakörök amelyek után érdemes jobban utána nézni?


(Aki tud linkelhet is weboldalakat,ahol tananyagokról jegyzetek,további információk vannak egyetem függetlenül.)

Köszönöm.



2015. márc. 5. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
deriválást, integrálást.
2015. márc. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Továbbá ha még nem tudsz készülni egyedül deriválásból, integrálásból (teszem azt középsuliban nem tanították vagy épp csak érintettétek) akkor addig átnézheted az összes olyan képletet, vagy számítási módszert amihez középsuliban fgv. táblázatot használtál. Szerintem próbálj arra törekedni, hogy pl a különféle azonosságokat egy összetettebb feladatban azonnal felismerd, valamint az összes középiskolában használt képlet már fejből menjen. Tudom nem tűnik soknak meg eleinte hasznosnak sem, de megéri hidd el.
2015. márc. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!