Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Karinthy Frigyes...

A budapesti Karinthy Frigyes Gimnáziumban milyen az emelt angol tagozat? Erős vagy gyenge? Milyen ott az oktatás?

Figyelt kérdés

2015. márc. 6. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Az angoloktatásban a Karinthy országosan az egyik legerősebb. Az emelt angol tagozatra a legkönnyebb (nem mondom, hogy könnyű, de a legkevésbé nehéz, akkor mondom így) bejutni, inkább a kéttanosokra húzósabb.

Annyi a hátránya, hogy a tantárgyakat nem angolul tanulod, de simán el lehet jutni így is a felsőfokig. :)

2015. márc. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Igazából nem jelöltem meg az emelt angol tagozatot(a németre halvány esély).A budapesti Kölcsey Ferenc Gimnáziumban viszont megjelöltem a francia kéttant,oda szerintem biztos felvennek,de a középiskolai rangsorban a Karinthy sokkal előrébb van,mint a Kölcsey és nem tudom most mit csináljak.

2015. márc. 7. 11:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez tényleg attól függ, hogy a franciára vagy az angolra akarsz ráfeküdni. Ha igazán a franciára, akkor országos eredményű a Kölcsey francia kéttannyelvű tagozata. Érdemes azt választani.

Ha viszont inkább az angolra, akkor tényleg Karinthy, mert az meg abban jó :)

2015. márc. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi!Még lenne egy kérdésem.A Xátus János Gimnáziumot is megjelöltem,ott az angol kéttant,a Karinthy emelt angolja éri meg jobban vagy a Xántusban az angol kéttan?
2015. márc. 7. 19:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Inkább akkor a Karinthy. Inkább végezz emelt angolt egy erősebb gimiben, mint egy gyengébben (ráadásul fizetősben!) angol kéttant :/
2015. márc. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Kérdező, hány pontod van?
2015. márc. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Utosó:159p

2015. márc. 8. 10:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Sikerült a Karinthy emelt angol?
2018. márc. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Most nekem is 159 pontom van...:( Hova jutottál be?
2019. febr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!