Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan lehet 95 % feletti...

Hogyan lehet 95 % feletti érettségit írni matekból?

Figyelt kérdés
Vagy bármi másból, például nyelvből. Van olyan itt, akinek majdnem hibátlan lett? Mennyit készültél rá? Mit kell átnézni?
2015. márc. 7. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Pl. úgy, hogy messze a szinted alatt van és kisujjból kirázod.
2015. márc. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem nincsen a szintem alatt, sajnos.
2015. márc. 7. 16:48
 3/5 anonim ***** válasza:

A matek érettségim 100%-os lett. Hogyan? Nem tudom. Nem vagyok sík hülye hozzá, van logikám, tudom használni a függvénytáblát. Plusz órán megcsináltuk az összes addigi feladatsort. Meg jó számológépem van:P

Azért egy közép matek érettségi nem valami nagy szám... az első fele az kb. józan paraszti ész, a második az kicsit gondolkodósabb, de az se megoldhatatlan. Csak oda kell figyelni.

2015. márc. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gimis osztálytársam 95%-os EMELT matekkal és 98%-os EMELT infóval ment BME-GPK-ra mechatronikai mérnökire... :D
2015. márc. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gyakorolni kell rá.

Nálunk sokan azt mondják, hogy nem értik a matekot, de el se olvassák és rá se néznek. Én elolvasom, ha nem megy akkor utánanézek, megcsinálok belőle pár feladatot és már megy is, nem nehéz csak sokat kell rá gyakorolni.

2015. márc. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!