Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Pannon Egyetemről szeretnék...

A Pannon Egyetemről szeretnék érdeklődni. Rendezvényszervező szeretnék lenni. Egy PE GTK Turizmus-vendéglátás alapszakkal mennyire mennék az adott szakmában?

Figyelt kérdés
Valakinek esetleg jobb ötlet? Győrben lakok, olyan egyetem kéne ami győrtől 2-3 órára van vonattal vagy busszal. Főiskolára NEM szeretnék menni, kizárólag egyetemre. Elég jó tanulmányi átlagom van 4,5 körüli. Nyelveket jól beszélek, mire egyetemi jelentkezésig jutok lesz két felsőfokú nyelvvizsgám (C1 német és angol) illetve szeretnék egy B2-t valami más nyelvből még ezek mellé. Mennyi körül keresnek átlagban a rendezvény szervezők?

2015. márc. 7. 16:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Az is érdekelne, hogy jelentkezéshez milyen tárgyakból kell érettségi.
2015. márc. 7. 16:50
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem tudod megnézni a felvi.hu-n, hogy milyen tárgyakból kell érettségizned, akkor remélem nem gondolod komolyan, hogy rendezvényszervező szeretnél lenni.
2015. márc. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha nem tudod értelmezni a kérdést, amelyben véleményt kérek hogy hova célszerű menni, akkor remélem nem gondolod komolyan, hogy "választ" szeretnél adni. Természetesen tudom, hogy miből kell érettségiznem ahhoz hogy a Pannon Egyetemre menjek, DE ha valaki azt az egyetemet tanácsolja, ahova ő jár/járt, akkor leírhatná hogy miből érettségizett hozzá. Szerintem ásd el magad. Fel lett téve egy összetett kérdés, kiragatsz belőle egy alkérdést és belekötsz, amikor rengeteg kérdést tettem fel, és ezek összefüggenek. Ha nem tudsz segíteni ne kommentelj. Köszönöm. Majd én azt eldöntöm hogy rendezvényszervező leszek vagy sem;)
2015. márc. 14. 17:54
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
Az arcod mindenesetre megvan hozzá.
2015. márc. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!