Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az Apáczai Gimnáziumban az...

Az Apáczai Gimnáziumban az ismerkedő délután az összes felvételizőnek szól vagy csak a hatosztályos gimibe jelentkezőknek?

Figyelt kérdés
2015. márc. 7. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a hatodikosoknak szól, mert ott van, hogy a hetedikes ofők szervezik :(
2015. márc. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezért írtam a kérdést, pedig egyébként szívesen mennék. Te hová jelentkeztél, melyik tagozatra?
2015. márc. 8. 07:46
 3/9 anonim ***** válasza:

Eötvösbe humán, természet, és matek tagozatra (de egyikbe sem hívtak be szóbelizni :( :'( )

Madáchba jelentkeztem, 4 éves haladó angol tagozatra

Berzsenyibe, humán és francia angol tagozatra

és Veres Pálnéba, humán tagozatra.

2015. márc. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az Apáczaiba nem is jelentkeztél?
2015. márc. 8. 20:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajna nem :( De bántam, mert behívtak volna szóbelire, és sajna a "versenyistállók" közül csak az Eötvöst jelöltem. Pedig a Fazekas humán tagozatára is behívtak volna o.O :O
2015. márc. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom, pedig már reménykedtem, hogy megismerek egy évfolyamtársat:) Egyébként én apáczais komplex természettudományos szakra megyek:)
2015. márc. 9. 06:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Az jó :D De arra nehezebb is bekerülni :/
2015. márc. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szia én jelentkeztem a matfizre meg a humánra is és a humánra biztos felvettek a matfizen meg nagy esélyem van :)
2015. márc. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia! :) Nahát, ez tök jó! :) Ha van kedved, írj!:) Igen nagy eséllyel leszünk osztálytársak, aztán hátha előnyös, ha ismerjük már egymást legalább egy kicsit. :)
2015. márc. 12. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!