Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gundel Károly Vendéglátóipari...

Gundel Károly Vendéglátóipari és Idegenforgalmi szki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Első helynek írtam be,és nagyon szeretném,ha felvennének,de az ismereteim kicsit hiányosak,szeretném pótolni.:)

Tehát...Úgy tudom,nincs külön kollégium. És akkor neked kell kiválasztani,hogy melyikbe szeretnél menni,vagy ők mondják?

Én a szakközepet jelöltem be,akkor nekem nem kellett pályaalkalmassági vizsgálaton részt vennem,right? Mondjuk,utólag már mindegy,csak megnyugvásképp..:3

Szívatások mennyire vannak?

A közösség,tanárok mennyire jó fejek?

Vendéglátói szakközépről vélemények?

Előre is köszönöm a válaszokat!

15



2015. márc. 8. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:

En ugy tudom, hogy a kollegiumot te valasztod ki.

Palyaalkalmassagi tavaly nem volt szakkozoepeseknek, igy szerintem most se.

Szivatasok alatt nem igazan tudom mit ertsek...ev elejen volt golyahet (minden nap kellett csinalni valamit pl: beoltozni mesehosnek, nem lehetett taskaba vinni a tancuccokat, pizsibe kellet menni stb)

A tanarok (akik engem tanitanak) igy igazan nem szivatnak senkit.

A kozosseg az nem igazan jo. (csak a sajat osztalyomrol tudok igazabol csak nyilatkozni) Nalunk van ket klikk es igy megy a civakodas, szemetkedes a ket klilkk kozott. (foleg a "menok" a szemukben "nyomik" ellen). Igaz baratok hal Istennek vannek :D :) . Ok folhuzzak a velemenyem a sulirol. Ha pontoznom kene 10/7 pontot adnek.

2015. márc. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ja es a tanarok kozul kb. 4 van a 13 aki szarul tanit. (ok tanitanak engem, a tobbirol itt sem tudok sajnos nyilatkozni.

Remelem tudtam segiteni.

Drukkolok, hovy felvegyenek. Sok sikert!

2015. márc. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!