Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegedi Radnóti Miklós Kísérle...

Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az iskolával kapcsolatos (kevésbé fontos) dolgok érdekelnének. Olyanokra gondolok, hogy milyen a termeknek az állapota, mekkora a könyvtár, van-e büfé, vagy a menzán kívül milyen lehetőségek vannak az evésre? :D Általaban milyen az osztályon belüli hangulat? Milyen szakkörök, programok vannak? Szokott-e lenni külföldi osztálykirándulás? Van alula a suliban? (Voltam már bent, de nem jártam mindenhol és nem láttam) Milyenek a tanárok?...Stb.

(Elsősorban az oda járó diákok vélemenye érdekelne.)

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2015. márc. 8. 13:27
 1/2 anonim válasza:
Jó suli
2015. jún. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A teremek állapota nagyon jó. A könyvtár elég nagy. Van most új büfé.Az osztályon belül a hangulat nagyon jó (legalább is az én osztályomban). Szakkörök vannak én pl arduino szakkörre járok. Minden évben van kirandulas külföldre ( több is) minden évben van a hagyományos olasz út ami nagyon jó (ez mindig az őszi szünetben van)(9 nap). Szokott lenni Bécsbe kirandulás (ez egy pár nap csak). Nyáron is van de az változó, idén Franciaország lesz tavaly Görög volt. Van sítábor. Van híres Csányi-túra Erdélybe. Ezekre a kirándulasokra szabadon lehet jelentkezni az egyes tanároknál. Mi idén Erdélybe megyünk osztalykirándulni. A tanárok jók,

van egy két kevésbé jó tanár de a többség nagyon jól tanít.

Egyébként 10-be járok kémia tagozatra.

2018. febr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!