Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az Egri Gárdonyi gimnázium...

Az Egri Gárdonyi gimnázium felvételi listáján 43. vagyok, de 20 embert vesznek fel. Van esélyem?

Figyelt kérdés
Sokan nem első helyre írták be ezt a gimnáziumot,meg még van aki a sorrenden is módosít. Van esélyem hogy bekerüljek ebbe az iskolába? Mert ide szeretnék jönni. A másik lehetőség a Szilágyi Erzsébet Angoltagozata. Hallottam róla jót is,rosszat is de félek hogy alacsony a színvonal és visszaesek mert ahova most járok,nagyon magas az angoloktatás színvonala. Előre is köszi a válaszokat.

2015. márc. 10. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van, annyian tuti kiesnek
2015. márc. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az előző években az összes szakra 41. volt az utolsó bejutott rangsorszáma :) Úgyhogy nagy valószínűséggel be fogsz jutni. Amúgy a Szilágyi sem rossz :)
2015. márc. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a szilágyi erősebb, mint a gárdonyi és jobb is a diákélet. Mondjuk lehet elfogult vagyok, de ahogy láttam mindenkinek volt angol nyelvvizsgája az angolos osztályból 3.-4.-re legkésőbb, angol OKTV döntősök is voltak. Meg persze ha nem csak az angol érdekel a reál oktatás fakton híresen jó. (különösen a bio-kém) Szerintem egerből a legtöbb orvosos fogorvosis gyógyszerész innen van.
2015. márc. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem van esélyed.

Én a Szilágyiról nem sok jót hallottam, barátnőm is oda akart menni, de angolból alig tud egy mondatot is összeállítani, pl. egyszer elkezdi nekem: you rock

De amúgy hidd el, bejutsz:)

2015. márc. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Sikerült?:)
2015. máj. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Én a Szilágyiról nem sok jót hallottam, barátnőm is oda akart menni, de angolból alig tud egy mondatot is összeállítani, pl. egyszer elkezdi nekem: you rock "


szerintem itt te vagy a nem jó angolos

a szilágyiról meg nem tudom ki terjeszt rosszat... max akit kivágnak mert bukik matekból

2015. máj. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Felvettek :DD
2015. máj. 19. 16:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2015. máj. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kadamqq válasza:
100%
A Gárdonyiba az oktatás elég izgalmas, én is oda jártam. Vannak jó és rossz tanárok :D. A diákok jó arcok csak tényleg élet nincs :D
2015. júl. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!