Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan iskola amely semmifé...

Van olyan iskola amely semmiféle módon nem emlékezik meg március 15-ről? Formai kérdés, egy biztos van: ahova én járok. De vajon hogy meri ezt egy iskola megtenni? Hogy van ehhez pofája?

Figyelt kérdés

Alapítványi iskola, ahol bizony egy árva szó se esik márc 15-ről semmiféle megemlékezés ünneplés semmi sincs. Kokárda zászló stb. Erről ne is beszéljünk. Semmi.


De vajon hogy merik ezt megtenni? Nem vagyok naiv nem azt kérdezem hogy mitől félnek, nyilván semmiféle szankció nem érheti őket emiatt, de hogy van ehhez pofájuk? Ez mezeien bunkóság.


És ami még furcsább: úgy tűnik, hogy a 30+ fős tanári kar egyik tagjának sincs ezzel semmi problémája. Én nem hallottam egyikről se hogy felvetette volna az ügyet.

A sok beszari gerinctelen birka, levegőt se mernek venni önállóan, úgy remegnek az igazgatótól, hogy szarni nem mernek elmenni csak ha engedélyt kapnak.

És ezekre a szar birkákra kéne nekem „felnéznem” mint példakép? Le se köpném egyiket se még arra se méltatom őket.


2015. márc. 11. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk március 15 és október 23 volt, a többi dolog úgy elmaradt, de azért érdekes, ha nálatok nem ünneplik egyáltalán.
2015. márc. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Alapítványi ,mindent elárul.Fizettek az ünnepségért és az is lesz.
2015. márc. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

???


"Fizettek az ünnepségért és az is lesz."

2015. márc. 11. 10:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Minek jársz oda, ha ilyen zsigeri gyűlölet van benned az iskolád iránt? Valaki megsértett, vagy mi ez a trágár hangnem? Mert hogy nem a március 15-i ünnepélyt sajnálod ennyire, az biztos.
2015. márc. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!