Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki a budapeeti Szent Istvan...

Aki a budapeeti Szent Istvan Gimnaziumba akar menni az hanyadik az ideiglenes listan?

Figyelt kérdés
Valaki nem elsonek jelolte meg? Ti hanyadikok vagytok? Szerintetek meg van eselyem az 53. Helyrol?

2015. márc. 12. 06:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány embert vesznek föl?
2015. márc. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
34-et
2015. márc. 12. 09:54
 3/7 BefŐzike ***** válasza:

Sokan (még nagyon régen) kb. egy pót-gimnáziumként tekintettek rá. Szóval azok is bejutottak, akik hátul voltak a listán, mert az elsők közül egy csomóan felvételt nyertek máshova pl. fazekas-ba és nyilván inkább odamentek.


Ha ez megnyugtat.


Juhász a legjobb matektanár. Ha felvesznek. Csak azért, hogy tudd.

2015. márc. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Juhasz tartott nekjnk elokeszitot :)
2015. márc. 12. 16:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Igaza van a harmadik válaszolónak :) Az elmúlt években 73-85. hely körül jutottak be az utolsók :)
2015. márc. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Van esély! Én másodiknak jelöltem, de felvettek

az első helyre. Az első 30ban vagyok, és valszeg

sokan vannak még így a lista elejéről !

2015. márc. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sziasztok nekem is 2, helyen van megjelölve de valószínű nem oda megyek pedig 21. vagyok
2015. márc. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!