Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik jövőre már tuti, hogy a budapesti Madách gimibe fognak járni?

Figyelt kérdés

2015. márc. 12. 17:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hát, sajna nem tuti, mert nem állok jól az ideiglenes rangsoron :( De állítólag az én rangsorszámomal tavaly még bejutottak, szóval reménykedem nagyon, szeretnék oda járni!! :)
2015. márc. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Szurkolok neked:3 Hányadik vagy? Milyen tagozatra szeretnél menni?^^
2015. márc. 12. 19:21
 3/21 anonim ***** válasza:

Köszi :)

190. vagyok :/ 4 éves haladó angol tagozatra szeretnék menni.

2015. márc. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Te melyikre?
2015. márc. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Péter S. Zilagi válasza:

én biztos hogy bekerülök (ezt jelöltem elsőnek). a 03-as kódú osztályba fogok járni. jelenleg 45. vagyok a listán, és abba az osztályba pont 45 embert vesznek fel

és te kedves kérdező? melyik szak? és hanyadik vagy?

2015. márc. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:

En is a O3-as angol halado 4 evesre jelentkeztem, de sajnos csak a 79 -dik vagyok a listan:(

Tudja valaki, hogy tavaly (az idei tanevre) hanyadik volt a legmagasabb pontszamu diak, akit felvettek?

Nagyon, nagyon izgulok:(

2015. márc. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Péter S. Zilagi válasza:
azt nem, de azt igen, hogy a 03-as osztályba tavaly még a 155.-et is felvették. ezt ők írták ki, szóval megbízható infó. szerintem neked még van esélyed, kb középmezőny lehetsz.
2015. márc. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Vigyázat! Tavaly a 03-as tagozatra 75 főt vettek fel, most csak 45 főt. Tehát azt kár nézni, hogy tavaly ki volt az utolsó ebben az esetben.

De... A 177-es ideiglenes rangsorszámmal rendelkező volt a végleges listán a 45.-ként felvett.

2015. márc. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Péter S. Zilagi válasza:
Thalia2000 te odajársz?
2015. márc. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Én tavaly felvételiztem. Tehát most 0-os vagyok, de nem a Madáchba járok. Anyukám tavaly lementette a felvételi eredményeket, mert én is felvételiztem a Madáchba. Ezért tudok most ennyit a tavalyi eredményekről. Egyébként nekem a Madách is nagyon tetszett, felvettek volna, de a kéttannyelvű oktatás miatt inkább a Karinthy német kéttannyelvű tagozatát választottam.

Nem bántam meg, imádok ide járni, de tavaly nagyon nehezen döntöttem. Legszívesebben mindkettőbe jártam volna.

Biztos, hogy a Madách-csal is nagyon jól jártok!!!

2015. márc. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!