Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Inkább a Kölcsey Ferenc...

Inkább a Kölcsey Ferenc Gimnázium vagy a József Attila Gimnázium?

Figyelt kérdés

Február 16.-án lehetséges a változtatás az iskolák sorrendjén, addig el kéne döntenem, hogy melyiket írjam előbbre :) Mindkét gimnáziumba fölvettek, már az ideiglenes rangsor alapján is, mindkét iskolába öt évfolyamosra jelentkezem, és ugyanazokra a tagozatokra.Elsősorban a gimnáziumokba járóktól kérdezném, hogy milyen a légkör, társaság, tanárok stb... de kívülállók véleményét is szívesen fogadom.

Előre is köszönöm :) 14/L



2015. márc. 14. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kölcsey!!! :)

Én voltam nyílt napon, nekem nagyon tetszett, de végül nem jelöltem meg egy általános iskolás osztálytársam miatt :( Remek a közössége, nagy figyelmet fektetnek abba, hogy ne legyenek klikkesedések. A franciaoktatás páratlan, kéttannyelvű tagozaton szeptemberben, első órától kezdve nem (vagy nem nagyon) szólnak hozzád franciaórán magyarul, ami a nyelvi előrehaladásod szempontjából rendkívűl hasznos.

Közismereti tárgyakból sajnos közepes színvonalú, de lehet, hogy csak én voltam rossz tanárnál a történelem nyílt napon, és ezért gondolom ezt XD


Egy voks a Kölcseyre!

2015. márc. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Kölcsey, bár én nem oda járok, de nekem mindenki dicsérte és azt mondta, hogy ott erősebb a nyel.
2015. márc. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

*nyelv

Amúgy melyik szakokat jelölted?

2015. márc. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kölcsey. A nyelvtanítás ott erősebb.
2015. márc. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
14 évesen nem ártana megtanulni, hogy Budapesten kívül léteznek más települések is. Kölcsey Ferenc és József Attila ráadásul elég közismert személyiségek, így azt is valószínűsíteni kellene, hogy másutt is neveznek el róluk közintézményeket. Település (vagy legalább - máshol nem levő - bp.-i városrész) megjelölésének hiányában a kérdésed teljesen értelmetlen.
2015. márc. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi 1,2,4 :)

3:olasz-angol-t

5:A válaszod teljesen értelmetlen... a többi válaszoló valamiből kitalálta hogy mire gondoltam... gondolkozz!

2015. márc. 15. 16:14
 7/7 anonim ***** válasza:
24%

#6 A többi válaszadó bizonyára jó gondolatolvasó, mivel a kérdésedben az égvilágon semmi nem utal arra, hogy a sok Kölcsey és József gimik közül te pont melyikekre gondoltál.

Pedig szívesen segítettem volna, mivel én is egy József Attila Gimnáziumban érettségiztem (Budapest), de nem tudhatom, erre vagy-e kíváncsi.


Kis segítség, hogy kell az ilyen jellegű kérdésekkel bánni:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar.. (nahát, ez pont egy Kölcsey)


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..

2015. márc. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!