Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a School of...

Mi a véleményetek a School of business-ről?

Figyelt kérdés

Megéri itt tanulni?

A marketing-és reklámügyintéző tanfolyam érdekelne.


2010. febr. 15. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ja, Szegeden is van. Eléggé érdekes emberek járnak oda... Múltkor például a fél iskola betépett és kórházba kellett szállítani őket. Hát nem tudom... Én ennyit tudok róla, de szerintem ebből is kiderül a színvonal. Lehet hogy máshol jobb a képzés, nem tudom...
2010. febr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szió!


Nekem az összes ilyen okj-képzésről megvan a véleményem. Egy rakás ... Én is elvégeztem egy két éveset, magániskolában, és a legtöbb arra megy, hogy beszedje a pénzt. És osztogatják ki a bizonyítványokat, pedig a legtöbb meg sem érdemelné (köztük én sem). Szerintem ne tanfolyamokban gondolkozz, hanem fősulik felsőfokú szakképzésére, jobban jársz azokkal. :)

2010. febr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!