Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Történelem-angol szakos...

Történelem-angol szakos tanárként mekkora az esélyem az elhelyezkedésre?

Figyelt kérdés

Igazából még nincs meg a konkrét elképzelés... De ilyen napközi-szerű intézményben korrepetáltam már (közszolgálat miatt) és gondolkozom a tanárin. A töri, angol, német érdekel főleg.


E mellett még gondolkozom a jog/közigazgatás-szervező irányvonalban, csak a tanári valamivel stabilabbnak tűnik.



2015. márc. 14. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Viszonylag jó.
2015. márc. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Mind a két szak hiányszak én is ezeket tanulom.
2015. márc. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Mind a két szak hiányszak én is ezeket tanulom."


- A történelem hiányszak? Aligha. Amikor végeztem, a tanárszakosok majdnem fele történelemtanár volt. Amikor nekünk kellett felvenni új történelemtanárt, akkor sem kellett sokáig keresni.


De még az angoltanárt se nevezném hiányszakmának, csak elég könnyű elhelyezkedni vele (a nehézséget legfeljebb az okozza, hogy az angoltanárok nem szeretnek közoktatásban dolgozni, míg a történelemtanárnak nincs választása). Hiányszakma a kémia- vagy fizikatanár.

2015. márc. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnos ezek mennek...

A német mennyiben jobb? Azt jobban is szeretem, csak nehezebb is :s

2015. márc. 19. 18:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ha elvégzed azt a képzést, hogy angolul tarthasd a törit, akkor a két tannyelvű gimnáziumokba egyenesen mehetsz tanítani...
2015. márc. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!