Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi fog történni most, hogy...

Mi fog történni most, hogy elértem a 250 óra körüli igazolt hiányzást?

Figyelt kérdés
Sokáig és sokszor voltam beteg, emiatt rengeteg hiányzásom volt... remélhetőleg még nincs meg a 250. fél évnél volt 182 mulasztásom igazoltan. De elméleti órákból pedig 162. Akkor ez most hogy van? melyiket kell néznem? azóta még 3 hetet voltam beteg. Meg fogok bukni? Osztályt kell ismételnem?

2015. márc. 17. 08:35
 1/6 acelsziv ***** válasza:
elvileg kérheted, hogy tehess osztályozó vizsgát egyébiránt igen. Évet ismételsz
2015. márc. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg ahogy számoltam vagy 240 körül van, vagy pedig 270...emiatt nagyon ideges vagyok de tényleg betegség miatt volt mindez nem pedig lógás által.
2015. márc. 17. 08:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom te is olyan vagy, aki otthon marad már ha köhög kettőt.
2015. márc. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem. Múlthéten lázam volt és még akkor is mentem iskolába hogy ne legyen több hiányzásom. De mindegy is, ezen változtatni már nem lehet... orvosom is megmondta hogy nagyon rossz az immunrendszerem. De mindegy is, mert a kérdésemre szeretnék választ.
2015. márc. 17. 12:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként kérd meg az osztályfőnököd, hogy számolja neked össze a napló szerint.
2015. márc. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, ma szerettem volna tőle megkérdezni de nem jött be tanítani, ezért holnap fogom.
2015. márc. 17. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!