Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Beadtam a jelentkezésemet két...

Beadtam a jelentkezésemet két különböző iskolába ami a városunkban van. Mi fog történni, ha nem megyek el a felvételi elbeszélgetésre?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy nem vesznek fel, de mivel abban a városban van, ahol élek ezért szeretném kérdezni hogy fognak értesítőt küldeni az osztályfőnökömnek, vagy az igazgatóságnak? Mert amin nemrég voltam felvételi, azon az igazgató karikázta hogy kivel beszélgetett, kivel nem.

Lenne ott tesi felmérés, de emiatt nem akarok oda elmenni.

Az, hogy ugyan abban a városban van a közép iskola, mint ahova jelentkeztem az nem jelenti azt hogy értesítik az általános iskolás osztályfőnököt, igazgatót ugye?

Jobban annak örülnék, ha iskolás tanárok válaszolnának, de ha valakivel már megtörtént ez, az is válaszolhat!

A segítő válaszokat előre is köszönöm és várom!



2014. febr. 27. 19:08
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Upsz, azt nem írtam oda hogy amin voltam felvételi elbeszélgetés, az a városunkban volt. De szerintem az nem számít.
2014. febr. 27. 19:10
 2/13 anonim ***** válasza:

Az osztályfőnököd meg fogja tudni, az biztos.

Nyilván azt gondolják abban a másik iskolában, hogy

aki jelölte őket, az szeretne is oda járni és elmegy a szóbelire. Ha nem mégy el a szóbelire, akkor az nulla pont és meg fogja tudni az iskolád

2014. febr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
De ha valaki betegség miatt nem tudott a szóblire elmenni, az is nulla pontot kap a szóbelire (mivel nem tudnak mire pontot adni)
2014. febr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogják megtudni,de ez csak tipp. Amúgy volt osztálytársam annak idején nem ment el az egyik általa jelölt suliba szóbelizni, és még így is megelőzött egy csomó embert:D:D:D
2014. febr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És mivan akkor, ha elmegyek a szóbeli elbeszélgetésre, és lelépek a tesi felmérés előtt? Akkor is értesítik az iskolát?..Mert testvérem mikor nem ment el szóbeli elbeszélgetésre, akkor nem szolt neki se a tanár, se az igazgató, se az iskola.De az 4 éve volt.
2014. febr. 27. 19:21
 6/13 anonim ***** válasza:
*nem tartotta fontosnak oda elmenni, mert biztos volt, hogy felveszik ahova akart menni, fel is vették:)
2014. febr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De én egyáltalán nem akarok oda menni, semmiféle módon. Még a kötelező iskoláztatót is előtte jelöltem meg..De azt sem akarom hogy tudjanak róla a tanárok meg az igazgatóság, de el menni sem akarok.
2014. febr. 27. 19:30
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz majd odajárni, akkor jelents beteget

és nem mész el, de ha amúgysem jelölted elsőnek, és a másikba már nagyvalószínűséggel felvesznek, akkor hagyd

2014. febr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hát a másik iskolában három szakmát jelöltem meg, első három helyen, és mikor megkérdezték hogy jelöltem-e meg másik iskolát akkor megmondtam hogy igen én jelöltem meg egyet, de nem szeretnék oda járni, hanem ide szeretnék, amit háromszor jelöltem meg.

Szerintetek szólni fog a tanár azért, mert nem mentem el? Mert elméletileg ha már három helyen jelöltem meg egy iskolát, és szinte biztos hogy felvesznek akkor nem kellene szólnia érte.

2014. febr. 27. 19:40
 10/13 anonim ***** válasza:
Hagyd azt a másik iskolát
2014. febr. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!