Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egyetemen mindenféle...

Az egyetemen mindenféle indokokra hivatkozva (nem voltam tanarítani, hiányoztam egy konzultációról) más második alkalommal nem engednek el tanulmányi kirándulásokra. Ez "belefér"?

Figyelt kérdés

[link]

Mert szerintem nem, ahova járok, ott 1,5 millió forint egy év. A tanárok érdeke az lenne, hogy a hiányzásaim ellenére is elősegítsék a tanulmányaimat, nem pedig az, hogy akadályozzák őket. Szerintem, bár gondolom egyeteme válogatja, de a képen is látszik, hogy a tanár is írja, hogy nem szeretne kivételezni, velem mégis kivételt tesz.


2015. márc. 19. 12:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy dühösen írtad, mert így külső szemlélőként szerintem ez nem igazán tiszta. Megmondta, hogy valószínű több jelentkező is lenne és kivételezne akkor veled. Ha a kirándulás feltétele pedig a bejárás volt, hát szívás. De ha egy szemináriumra se jársz be se teljesítheted a tárgyat. HA ez csak mondvacsinált indok akkor értem, hogy dühítő, de hidd el más egyetemeken sokkal meredekebb dolgokat is megcsinálnak.

Amúgy lehet, hogy valamiért nem bír a tanár, és hiába vagy fizetősön, se a diplomát se a szimpátiát nem veszed ezzel meg. Ezt nem izélésből, engem sem bírt több tanárom, de okosabb szerintem ha nem szólsz semmit és csak csinálod a dolgod. Vágtak már meg szigorlaton is fél ponttal, más ment sírni én meg inkább elmentem UVzni még egyszer. De szerintem ezzel jobban is tiszteltek utána a tanárok és kevésbé voltak ellenségesek velem.

2015. márc. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!