Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok nekem jó középiskolát...

Enderp kérdése:

Tudnátok nekem jó középiskolát ajánlani Fót környékén? (többi lent)

Figyelt kérdés
Olyan iskolát keresek, ami inkább a reál tantárgyakkal foglalkozik, mint pl.: matek, fizika, kémia stb. Előre is köszönöm a válaszokat.

2015. márc. 19. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyire akarsz utazgatni :)

Mert pl.: Budapest, Vác, Szentendre, Dunakeszi, ezek mind Fót "környékén" vannak :) És ezen városokban sok színvonalas, esetleg reál tagozatos gimik vannak (főleg Budapesten)

2015. márc. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az utazást meg tudom oldani.
2015. márc. 20. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Vác: Madách Imre Gimnázium

Szentendre: Móricz Zsigmond Gimnázium

Budapest: Berzsenyi Dániel Gimnázium, Eötvös József Gimnázium, Fazekas Mihály Gimnázium, Apáczai Csere János Gimnázium, Városmajori Gimnázium, Veres Pálné Gimnázium, Leövey Klára Gimnázium, II. Rákóczi Ferenc Gimnázium, Szent László Gimnázium, Babits Mihály Gimnázium


Egyelőre ennyi jutott eszembe. Ezekben mind van reál tagozat és/vagy biosz/kémia, fizika stb.

Remélem segítettem :)

2015. márc. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz, sokat segítettél.
2015. márc. 25. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!