Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME-s hallgatók! Igaz, hogy a...

BME-s hallgatók! Igaz, hogy a győri járműmérnöki szak jobb mint a BME-é? Őszinte válaszokat várok!

Figyelt kérdés

2015. márc. 22. 15:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Na pont erről írtam, hogy a BME-re járok egy tipikus buta, arrogáns arcok, akik azt hiszik ők fosták a spanyol viaszt. És lám milyen igazam lett.

Egyből jön az idióta komment, hogy Corvinusos vagyok, csoda hogy nem vittél el egészen a bölcsészetig és a mecki-ig. :D

Tipikus önmagával elégedetlen, önbizalom hiányos arcok vagytok, akik így próbálják kompenzálni a gyengeségüket: leszóltok másokat, a TI dolgaitokat 6000x értékesebbnek és nehezebbnek gondoljátok. Alapvető logikai érvelési készségetek sincs meg.

Nem is tudom mit mondjak. Jogász vagyok? Arra jön a válasz, hogy csak magolni kell, és hülye primitív vagyok. Orvos vagyok? Ott is csak magolni kell, de azért fasza gyerek vagy. Bölcsész vagyok? Egy kbaszott senki vagy, nem értesz semmihez. Mi legyek még? Jahh mérnök vagyok. Időben szereztem diplomát. Jahh akkor biztos valami nem BME-s helyről jöttem. bla bla. Kívülről ismerem már az összes szánalmas BME-s érvet, ami egy dologra megy ki. Én vagyok a zisten, a többi meg egy szemét kupac. Vicc. :D

2015. máj. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Magyarázol jobbra-balra de egy értelmes mondatot nem tudtál ideírni.Megmondanád,mégis hol tanulsz,hogy ennyire ismered ezt az egyetemet?Csak hasonló stílusban írtam neked,ezen ne lepődj meg ilyen első benyomás után.Azért mondtam,hogy tuti corvinusos vagy,mert ha valakik,akkor a pénzügyisek kibas.zott nagyra vannak magukkal.De ezen csak mosolygok mindig,engem nem zavar.Arról meg nem tehetek,hogy tájékozatlan vagy és nem tudod,hogy itt az alap képzés is 4 év,ennek ellenéte te már 3. végén diplomáznál.Aki itt buta,drága barátom,az nem én vagyok.Na,részemről ennyi,írj,amit akarsz,2 hozzászólásból rá lehet jönni,hogy csak rossz napod volt-e vagy tényleg csak hülye vagy.Ég áldjon
2015. máj. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Olvasd már el mit írtam, csillagom. Szövegértésed ott van.

De ha a számokon akarsz rugózni akkor legalább pontosan tegyed. A BME-n van 4 éves, és 3,5 éves BSC is.

A járműmérnöki 3,5 éves. Legalább néznél utána ha másokat javítgatsz ki.

2015. máj. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!