Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek melyik jobb iskola?

Szerintetek melyik jobb iskola?

Figyelt kérdés
Sashegyi Arany János Általános iskola és Gimnázium ( általános tagozat) vagy Teleki Blanka Gimnázium (magyar-média kommunikáció)

2015. márc. 15. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
magyar-média kommunikáció tagozatnak nincs semmi értelme, akkor már inkább az általános tagozat.
2015. márc. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért azt nem mondanám, hogy semmi értelme, ha ez érdekel, akkor válaszd azt :)

Amúgy a Telekinek az oktatása minden szempontból jobb, még ha nem is mész "értelmes" tagozatra... :D Bár engem is a média-kommunikáció érdekel, úgyhogy szerintem nem értelmetlen.

2015. márc. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az AJG
2015. márc. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Apukám a Sashegyi Arany János Gimnáziumba járt,Én pedig pont a Teleki Blankába jelentkeztem,csak történelem és angol tagozatokra. A Sashegyi nagyon jó iskola! :) Szerintem színvonalas suli,és nagyon jó ott a tanítás,meg a közösség is. Viszont tény,hogy a Teleki is középerős,és a közösség kifogástalan,voltunk ott nyílt napon,szóbelin és nagyon kedvesek a tanárok,odajáró diákok. Remélem bekerülök! :)
2015. márc. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2015. márc. 29. 23:04
 6/7 anonim válasza:
ajg
2015. szept. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bogi11 ***** válasza:
Írnátok még az Arany Jánosról közvetlen tapasztalatokat? Nyelvoktatás, történelem, matek milyen erős? Jól felkészítenek az emelt szintű érettségire? Nem sokat lehet olvasni róla.Melyik iskolával lehet egy színvonalon? A József Attikáról van esetleg tapasztalata valakinek? Az is esélyes lehet nálunk, de arról sem tudok túl sokat.
2015. nov. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!