Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek hogyha nem vagyok...

Szerintetek hogyha nem vagyok kitűnő, minden évben volt több négyesem is, akkor nincs értelme az Eötvös József budapesti gimibe jelentkezni?

Figyelt kérdés

2015. márc. 23. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Attól függ milyen lett a felvételid...
2015. márc. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én még csak hetetedikes vagyok, csak azért kérdeztem, hogy ha nincs értelme akkor inkább most tudjam meg,mennyire hátrányos,hogy jövőre ki tudjam javítani.
2015. márc. 23. 22:18
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha idén és jövő félévben ötös leszel matekból, irodalomból és nyelvtanból, idegen nyelvből,töriből és egy random természettudományos tárgyból, akkor igen :) Csak a hetedik évvégi és a nyolcadik félévi számít.

De sokat nyom a latban a felvételi is... Idén minimum volt a 78-79 pontos felvételi, az is csak humánra és haladó német nyelvi előkészítőre. Haladó angolra, term. Tudra és matekra (matekon volt országosan a legmagasabb a ponthatár, 135 pont) magasabb.

2015. márc. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megnyugtató, hogy még legalább van remény.Az írásbeli felvételire meg nagyon sokat fogok készülni.
2015. márc. 24. 17:21
 5/10 anonim ***** válasza:
A magyarra is minimum 81 pontos felvételit kellett írni, ha pedig volt egy négyesed vagy rosszabb jegyed, akkor még magasabb pontszámot :)
2015. márc. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egész nyáron a felvételire fogok tanulni.Remélem lesz LEGALÁBB 90 pontos és azt is remélem, hogy nem lesz könnyű, mert akkor mindenki 90-95 pontosat írna és esélyem sem lenne.
2015. márc. 24. 21:21
 7/10 anonim ***** válasza:

Én tavaly egész nyáron tanultam, és így is 77 pontos lett :( Nekem is az Eötvös volt az első célom, a humán, a magyarom 45 pontos lett, de a matek csak 32, és így nem hívtak be szóbelire sem. :(

És a számítás úgy van, hogy matekon és termtudon 1,2-vel szorozzák a matekot, a magyart 0,8-cal. Humán szakon pont fordítva. Szóval nem kellett 81 pontos írásbeli humán szakra, ha 45 pontos a magyarod, és a matekod 34 (=79 pont) már épp, hogy behívtak, mert 131 a határ és a különleges szorzóval már ezzel a központival is mehetsz szóbelizni :)

2015. márc. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De azért nagyon szurkolok, hátha sikerül!! :) Ha gondolod, augusztusban majd jelentkezhetsz előkészítőre, az Eötvösbe ;)
2015. márc. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, remélem azért sikerülni fog, dde ha nem, akkor is tudok más jó gimnáziumba menni.
2015. márc. 25. 12:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Így kell hozzáállni :D
2015. márc. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!