Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit lehet csinálni egy ilyem...

Mit lehet csinálni egy ilyem tanárral?

Figyelt kérdés
Van egy kezdő tanár a sulinkban és eléggé tapasztalatlan. Sikerült az egész felsős tagozattal megutáltatnia magát. Amikor bejön álltalában nehezen rak rendet. Nem vagyok egy nagyon rossz gyerek de rám van szállva (talán, mert anyum az irodán dolgozik). A múltkor óra elején odaállt elém és megkérdezte, hogy "Nem zavar-e, hogy bejöttem". Én erre válaszoltam hogy Erre nincs jó válasz (nem bunkón) és ki akart küldeni. De végül nem lett semmi. Ilyennel mit lehet csinálni?

2015. márc. 24. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Magatokkal mit szeretnéntek csinálni? Vagy csak a tanár hibája, hogy nem tudtok viselkedni?
2015. márc. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit tanít?
2015. márc. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyetek jobbak az óráján, úgy jobban tudna tanítani
2015. márc. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Nehezen rak rendet"


Ezek szerint ti sem vagytok ma született bárányok.

2015. márc. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk egy jó osztály de más tanárok rendet bírnak simán tartani. Történelmet tanít.
2015. márc. 25. 06:24
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy tanár nem tud rendet tartani, az valamennyire az ő hibája is lehet. Ha viszont egy osztályba úgy kell bemenni, hogy rendet kell rakni, az csakis az osztály hibája. Önálló, gondolkodó lények vagytok, nem a külső körülmények határozzák meg, hogy tudtok-e viselkedni, vagy sem.


Mit lehet tenni? Esetleg támogatni kellene. Attól még lehet jó tanár, hogy Ti szimplán les..rjátok.

2015. márc. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%

"Nem zavar-e, hogy bejöttem". Én erre válaszoltam hogy Erre nincs jó válasz (nem bunkón) és ki akart küldeni."


Még jó, hogy ki akart küldeni. De van jó válasz, az lett volna a jó válasz, hogy: "Elnézést tanárnő/tanárúr!" és teszed, amit tenned kell a helyzetben, mondjuk pl felállsz, mert bejött a tanár, vagy befejezed a dumát.


De hát, mint a címben: Mit lehet csinálni egy ilyen diákkal?

2015. márc. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De ha állok és pont nem én beszélek akkor miért hozzám jön oda??
2015. márc. 28. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!