Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez normális egy középiskolában?

Ez normális egy középiskolában?

Figyelt kérdés
Egy vidéki egész jó hírű szakközépiskolába jártam de hirtelen átköltöztünk Pestre. 1 hete járok egy pesti iskolába mert ide tudtak átvenni így év végén. De ami itt van az katasztrófa. Itt komolyan az év világon semmit nem tanulnak az osztályban. A tanárok egy része már nem is tanít semmit csak csendben kell lenni. Persze az osztály társak ezt sem tudják betartani. Amelyik tanár pedig próbál tanítani valamit azt meg kikészítik idegileg. Pl. Ma kaptunk házit esszét kell írni amikor a tanárnő mondta hogy mit kell csinálni a többiek gúnyosan tapsoltak és azt mondták neki hogy szedje inkább be a bogyóit. Pesten minden iskola ilyen? Mert jövőre érettségi és hát így nem sok jóban bízom.
2015. márc. 30. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez valami legalja szakképző iskolának tűnik a leírás alapján.
2015. márc. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szakközépiskola de én is ilyenbe jártam és ott normális órák voltak. Ez meg olyan mint az óvoda
2015. márc. 30. 18:05
 3/4 anonim ***** válasza:
szakközépből vannak nagyon sz*rok meg nagyon jók, még egy szakon belül is nagy a különbség az iskolák között
2015. márc. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem menj át egy jobb gimnáziumba.

ha beszélsz annak az igazgatójával, akkor lehet átvesznek szeptembertől.

nem lehetetlen sulitól függetlenül felkészülni az érettségire, de a leírtak alapján ilyen közegben nem is lesz esélyed suliban készülni..!

2015. ápr. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!