Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális az, ha az apuka...

Normális az, ha az apuka kiakad a négyes bizonyítványon középiskolában, idegbetegként viselkedik és a barátaimtól is el akar tiltani?

Figyelt kérdés

2014. jún. 27. 11:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Egyetlen apa sem normális, aki idegbetegként viselkedik. A te bajod, ha nem elég jó az eredményed a továbbtanuláshoz. Én nem akadnék ki ennyire, a barátaidtól végképp nem tiltanálak el. Sokat úgy sem érne, nem?
2014. jún. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
53%
Egyátalán nem normális.
2014. jún. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
32%
Apukád, csak a legjobbat akarja neked. Ezért őrjöng, viszont szerintem egy normális beszélgetéssel is el lehetne intézni a dolgot. Mivel a te jövődről van szó és ha megpróbálnád a maximumot nyújtani, nagyon sokra vihetnéd.
2014. jún. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Elhiszem,hogy a legjobbat akarja,de megbeszélni nem lehet vele,én meg mikor tehetem elmegyek itthonról,hogy nyugi legyen...
2014. jún. 27. 11:30
 5/15 anonim ***** válasza:
24%
Az attól függ, hogy ez neked most rontás volt-e az előzőekhez képest, és gyanítom, hogy igen.
2014. jún. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

A négyes bizonyítvány azt jelenti, hogy mindenből négyes lettél, vagy vannak ott kettesek meg hármasok, és néhány ötössel átlagban lett négyes?


Ha az én gyerekem hármasnál rosszabbat hozna, én sem dicsérném meg.

2014. jún. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
2 tizedet rontottam :D 4.2-ről 4-re.
2014. jún. 27. 11:55
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
A szülők különböző elvárások szerint nevelik a gyerekeiket. A te apád úgy gondolja, neked kitűnőnek kell lenned. Nem tudsz mit tenni. Max nyugodt pillanatban elbeszélgetni vele, te képes vagy-e ilyen teljesítményre.
2014. jún. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

Nem normális.

Akármi történik is a családban, "idegbajjal" nem lehet megoldani.

Nem tudom, hányadikos vagy, de egy négyes eredmény mindenképpen jó. Apád, úgy látom, gyerekesebben viselkedik, mint te, ha ezért hisztizik! A barátoktól - vagy bármi, nem ártalmas dologtól való eltiltás a gyengék fegyvere, sokra ezzel úgysem megy egy szülő...


Egy anyuka.

2014. jún. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
20%

Kedves kérdező!

Ahogy elnézem, te meg vagy elégedve magaddal, és inkább dicsekszel a négyeseddel. De hidd el, apádnak van igaza. Majd amikor továbbtanulásról, netán munkavállalásról lesz szó, akkor meglásd, csak az ötösöket keresik. És abból is csak az első ötöt. Amivel te most játszol, az a gyereked cipője, a leendő családod lakása. De ezt sem érted meg. Mert csak négyes vagy...

2014. jún. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!