Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Általános iskolás gyereket át...

Általános iskolás gyereket át lehet-e íratni másik megyébe iskolába, ha a lakcímünk másik megyében marad? (Költözés miatt, más megye. Város)

Figyelt kérdés

2015. márc. 31. 09:51
 1/10 A kérdező kommentje:
De oda nem szeretnék bejelentkezni.Hogy érthető legyen.
2015. márc. 31. 09:52
 2/10 anonim ***** válasza:
persze...az eljárás ugyan az kb mint mikor nem a körzet szerinti iskolába iratod..
2015. márc. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen-

Anyámtól szeretnék megszabadulni ,azért nem akarok egyenlőre sehova bejelentkezni,ugyis ha valami van állandón keresnek.Ott meg ugyse találnak

2015. márc. 31. 10:03
 4/10 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés én elvált vagyok

A volt férjem jóba van az anyámmal.

Nem szeretném a vo9ltz férjem megtudja melyik iskolába íratom.Persze a kislányt majd kéthetente vinném majd én hozzá.

A volt férjemtől nem kell semmi az átíratáshoz?

2015. márc. 31. 10:04
 5/10 anonim ***** válasza:
na ez jó kérdés....de sztem nem kell semmi ha elváltatok....
2015. márc. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor oda kell mennem majd ahova beíratom ,és ott kell kérni valamilyen befogadó nyilatkozatot.És ha befogadják köteles a másik iskola kiadni a gyereket?
2015. márc. 31. 10:08
 7/10 Andizsuzsi ***** válasza:
Köteles. Viszont ha az apától nem vonták meg a felügyeleti jogot, akkor joga (sőt kötelessége) tudni, hova jár a gyerek iskolába. Nem titkolhatod el előle.
2015. márc. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nálam van elhelyezve.Akkor is?
2015. márc. 31. 10:33
 9/10 Andizsuzsi ***** válasza:
Igen. Az elhelyezés egy dolog, a felügyeleti jog egy másik.
2015. ápr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De ha nem közös a szülei felügyelti jog ?.Akkor is?Én kaptam egy papírt bíróságtól nálam van a szülői felügyeleti jog.
2015. ápr. 8. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!