Megtehetik ezt?

Figyelt kérdés

Ma a napközis csoporttal mentünk ebédelni, én (az osztályfőnököm engedélyével) megnéztem az időt a telefonomon, ám egy osztálytársam bekapcsolta a zenét, amit az igazgató meghallott, és elvette a telefonomat, azzal, hogy vagy év végén adja vissza, vagy menjen be anyám. Mondtam, hogy a szüleim dolgoznak, így nem tudnak bemenni, ő pedig kétségbe vonta ezt az állításomat. Egy másik gyereket (akinél szintén volt telefon, és tudott is róla mindenki) lerendezett annyival hogy 'Legközelebb ne hozd'. Kérdéseim tehát a következők:

-Megtehetik, hogy hónapokon át maguknál tartják?

-Mit csináljak, ha a későbbiekben szükségem lesz a telefonra például a hazajutásom érdekében, de nem tudom visszaszerezni?

-A másik gyerektől miért nem vették el?

-Miért nem számít az, hogy az osztályfőnököm adott engedélyt arra, hogy megnézzem az időt?



2015. márc. 31. 14:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem: az osztálytársad kapcsolta be a zenét és tőled vették el a telefont?

Küldd be szüleid, nem csak munkaidőben lehet átvenni a telefont, a titkárságon délután is, mert oda kerül leadásra a telefon.

Válaszok a kérdésekre:

- Simán megtehetik. (SZMSZ és Házirend rendelkezés)

- Minek kell telefon a hazajutáshoz? A szüleid át tudják venni bármikor.

- A másik gyerek nem vette elő a telefont , vagy nem zenélt rajta, vagy nála csak egyszer fordult elő, nálad meg rendszeresen (sok oka lehet).

- Az igazgató a megmondóember, ő még az osztályfőnök döntését is felülbírálhatja.


Amúgy minek telefon az ebédeléshez?...lassan már wc-re is mindenki telefonnal megy...

2015. márc. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!