Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvostan hallgatók, ti milyen...

Orvostan hallgatók, ti milyen szakorvosok szeretnétek lenni?

Figyelt kérdés

Illetve akik már végeztek, azok véleménye is érdekel. Mi alapján döntöttétek el, hogy milyen orvosok akartok lenni?

Az egyetem évei alatt változott a véleményetek, vagy végig kitartottatok az elképzeléseitek mellett?


2015. márc. 31. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Az unokám idén végez. Mindig is sebész akart lenni. Csak annyi változott, hogy az idegsebészetet akarja csinálni.
2015. márc. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sürgősségi, aneszt, oxy...
2015. márc. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szülész-nőgyógyász. Első óta ez a terv, most hatodéves vagyok és maradtam ennél. De ez a ritkább, általában az emberek az egyetem alatt legalább háromszor változtatnak az elképzelésükön:D

Egyszerűen csak az érdeklődésem alapján döntöttem. Ez az, ami igazán tetszik, amiről tényleg úgy érzem, hogy sokáig szívvel-lélekkel tudnám csinálni.

2015. márc. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fogszakorvos lennék (szájsebész), de ahhoz mehet valaki fogorvosira is.
2015. márc. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ötödéves vagyok,gyerekorvos :)


11-2 évesen találtam ki hogy gyerekorvos leszek,ezt tartottam az egyetem első évéig,aztán első 2 évben havonta más akartam lenni,kardiológus,baleseti sebész,sőt még nőgyógyász is,aztán visszatértem az eredetihez.:)

2015. ápr. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!