Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Debreceni Egyetemen is van...

A Debreceni Egyetemen is van olyan jó mentőtiszt oktatás, mint a Semmelweisen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A Semmelweis Egyetemet jelöltem elsőnek, de kezdek kicsit elbizonytalanodni, hogy vajon nekem való hely Budapest?

A Debreceni egyetem a második, de Nyíregyházi telephelyen van a mentőtiszt képzés. Unokatestvérem ott van szociális munkás szakon, de nem hallottam túl jó tapasztalatokat tőle.

Ott is van olyan jó mentőtiszt képzés, mint Budapesten?

Nagyon szépen köszönöm!!


2015. ápr. 1. 09:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. ápr. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A SOTE-n egyáltalán NEM jó minőségű az oktatás.Az iskola hirnevét inkább a felesleges és túlzó elvárások és megaláztatások adják és nem az hogy a hallgatókkal kiemelkedően foglalkoznának.


Sorrendben kb úgy jönnek a mentőtiszt képző helyek hogy Nyíregyháza,Sote,Szombathely

2015. ápr. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!