Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Madách gimiben (Bp) milyen...

A Madách gimiben (Bp) milyen a közösség, diákélet?

Figyelt kérdés
Akik oda járnak hogy érzik magukat? Az osztályotok összetartó valamennyire? Sznobok mennyien vannak? Köszi a választ előre is!

2015. ápr. 4. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én madáchos vagyok. :) Imádok ide járni, nagyon klassz osztályom van, és más osztályokból is vannak barátaim. :) Sznobok vannak-e? Őszinte leszek, fogalmam sincs. Egyrészt nem tudom, mit értesz sznob alatt, másrészt nem ismerhetek mindenkit. Szóval erre a kérdésre nem szolgálhatok hasznos válasszal, bocsi.
2015. ápr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is azt hallottam, hogy remek a közösség, összetartó, nincs az, hogy a felsőbbéves nem tiszteli a kilencedikest, itt mindenki egyenlő. Humorosak a diákok, a nyílt napon mindent megtettek, hogy ne izguljunk, és jól érezzük magunkat! :) A szóbelin még tablót is csináltak nekünk, amire felírták a neveinket :3

Kicsit túl sok lány van (a suli 70 %-a), de ez állítólag nem annyira zavaró.

2015. ápr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én jól érzem magam alapvetően. Az én osztályom nem túl összetartó,de én mindenkivel jóban vagyok akivel akarok. Elég sok a sznob van szerintem.De nem zavaró. De volt olyan ismerősöm aki azt mondta,hogy túl liberális a Madách (ő is odajárt) nem értem ez mért probléma amúgy..:D
2015. ápr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!