Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Táncsics (Orosháza), Belvárosi...

Dya_love1D kérdése:

Táncsics (Orosháza), Belvárosi (Békéscsaba), Andrássy (Békéscsaba)?

Figyelt kérdés
Most 7. osztályos vagyok, és gondolkozom ezeken az iskolákon, vagy esetleg szegedi iskolák között, de inkább ezek közül mennék valahova, de nem tudom eldönteni. Véleményt kérhetnék róluk? (nyelvi szakra mennék)

2015. ápr. 4. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Andrássy, Belvárosi mindenképpen jó választás! :)

A Táncsicsot annyira nem ismerem.

Szegeden tényleg gondolkodj el, ott is van jópár remek suli :)

2015. ápr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm:))
2015. jún. 22. 17:16
 3/6 anonim válasza:

A Táncsicsban angolból van 2 féle is, németből meg 1, viszont 2 nyelvet tanítanak mindegyiken.

Értsd: egyik angolnál német míg másiknál spanyol a második nyelv, németnél meg angol a második nyelv.

Viszont a választott szak nyelve a sűrűbben heti 4-5 vagy több órában tanított.

2015. jún. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2015. jún. 26. 14:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Belvárosis voltam, nem volt túl sok nyelvi óránk, ennek ellenére minőségi nyelvoktatás folyik ott, németből és angolból is eljuttattak a középfokú nyelvvizsgáig és tovább. Egyébként ha jól hallottam jövőre lesz német fakt.


Hozzátenném, hogy a Belvárban nincsenek szakok, minden diák ugyanazt tanulja, viszont mindenből elvárt egy bizonyos szint, és minden tárgyból megkaptuk a minőségi felkészítést.

2015. júl. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Végül hova jelentkeztél?
2017. dec. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!