Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek melyiket irjam...

Szerintetek melyiket irjam elsőnek?

Figyelt kérdés
14/l. Most vagyok nyolcadikos és nem tudom, hogy melyik iskolát irjam elsőnek a jelentkezési lapon. A békéscsabai Andrássy Gyulát vagy a Szeberényi Gusztáv Adolf evangélikust. Ha az Andrássyt írom elsőnek és felvesznek akkor lehet nem birnám, de ha az evangélikust irnám és felvennének az Andrássyba akkor meg bánnám. Az átlagom 4.5 feletti mindig. Bocsi a regényért. Lécci adjatok tanácsot fontos. Előre is köszi.

2014. nov. 16. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezeket a gimiket, de annyit tudok, hogy az elso sorrend amit beirsz meg nem a vegleges. Tehat ha idokozben meggondoltad magad, vagy jobb/rosszabb felvetelit irtal mint vartal, akkor lesz kesobb meg egy sorrendvaltoztatasi lehetoseg. Tehat ha meggondolnad magad, meg egyszer majd megvaltoztathatod. Ne aggodj emiatt anyira :) remelem tudtam segiteni :)
2014. nov. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha ez a kettő kozott vacilálsz, akkor szerintem Andrássy.
2014. nov. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, én az Andrássyba járok, és szerintem irtó jó suli, ha egy kis energiát befeketetsz és akarsz is tanulni, simán bírni fogod. :) Melyik szakot gondoltad amúgy, ha az Andrássyba jönnél?
2014. nov. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!