Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hova érdemes menni 9. osztályba?

Hova érdemes menni 9. osztályba?

Figyelt kérdés

Ugyan még csak 7.-es vagyok, de a sulinkban már most firtatják a pályaválasztást, már most felkészítenek minket a 9.-re. A mostani sulim elég gyenge (Telepy Károly Ált. Iskola és Gimnázium) és ha mondjuk a Leövey Klárát választom

akkor tutira már félévkor megbuknék.

Tudtok olyan iskolákat mondani, ami Budapesten van, a 9. és környerő kerületeiben? Ahol normális tanárok vannak, nincs iskolai erőszak (azt a lelki állapotom nem bírná)

és nem nehéz? A segítséget előre köszönöm!:)


2015. ápr. 4. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért a Leövey sem annyira erős suli, hogy egy gyenge általános iskola és gimnáziumból átfelvételizve megbukj :)

A Leövey nagyon színvonalas, közepes suli. Végképp ne mondj le róla!! :)


A VIII. kerületben van a Vörösmarty. Kicsit művészetes suli, nagyon jó!

A XXI. kerületben a Jedlik van. Ezt annyira nem ismerem, de nézegesd meg nyugodtan.

XX. kerületben a Kossuth van, ez kéttannyelvű. Esetleg ezt is meg lehet nézni, de lehet, hogy ez már túl erős, mert ez kicsit erősebb a többinél...

Kispesten a Deák gimi van, nyelvi szakok vannak, és még a közösség is remek.

Kőbányán van a Zrínyi Gimnázium, ott a jegyeket nézik csak. De az is jó!



Remélem segítettem! :)

2015. ápr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja egyet kifelejtettem, amit még ismerek: Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium a 9. kerületben :) Ez kicsit gyengébb, mint a többi, de viszonylag jó ez is.
2015. ápr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Teleki Blanka Kozgazdasagi?:)
2015. ápr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!:) A Kossuth Lajos Gimnázium egyáltalán nem gyenge iskola..Az országban a 80 valahanyadik legjobb középiskola, tehát nem gyenge..A Kispesti Deák Ferenc Gimnáziumba is lehet esély, inkább oda 4,00-től lenne érdemes jelentkezni vagy attól több (szerintem)..Én szívesen ajánlanám akár a Teleki Blanka Közgazdasági Szakközépiskolát, a Zrínyi Miklós Gimnázium is jó lehet!:) Én nem szeretnék helyetted dönteni, remélem tudtam segíteni, bár szerintem érdemesebb lenne majd inkább jövőre foglalkozni ezzel, mivel lehet, hogy addigra máshogy fogsz majd gondolkodni stb..Remélem sikeres lesz a bizonyítványod és a felvételid is!:) A lényeg, hogy választhatsz egy kicsit erősebb iskolát is, legalább megpróbálni:) Ha nagyon erős, akkor nem is fognak felvenni majd, emiatt nem kell aggódnod:D..Az iskolák látni fogják, hogy neked jó lesz-e vagy sem az az iskola:) Sok sikert a későbbiekre, ha kell segítség még tudok segíteni, mivel most vagyok nyolcadikos, és már túl vagyok a nehezén, mivel most tudtam meg, hogy hova vettek fel:) Írj privátba, ha szeretnél kérdezgetni, vagy beszélgetni, mivel még nagyon benne vagyok ebben a témában:D Sok sikert és kitartást!!:)
2015. ápr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!