Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Leövey Klára Gimnázium...

A Leövey Klára Gimnázium (LKG) milyen iskola? Jól tanítanak? Mennyi az esélye hogy felvesznek oda? (4,4-5 átlag) (Hetedikes vagyok, és kíváncsi vagyok)

Figyelt kérdés

2015. ápr. 9. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:

4,4-4,5-ös átlag tökéletes oda! :) Ezzel az eredménnyel kb. 60-65 pontos központi kell, hogy behívjanak szóbelizni, akkor max, vagy majdnem max szóbeli (25 pont a max), és gyakorlatilag fel vagy véve :)

Amúgy jó suli, kicsit gyenge, de még elmegy :) Jó a közösség, remek gólyaprogramok vannak. Egyik legjobb barátnőm most kilencedikes, nagyon szereti, az álma volt ide bejutni. Én azt tapasztaltam (voltam nyílt napon, de végül nem jelöltem meg, most vagyok 8.-os), hogy kicsit gyenge, lassú az oktatás, de elfogadható, nem olyan rossz :)

2015. ápr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát én még ugyan nem jutottam be, de elég jó esélyem van az emberek szerint.4,4 az átlagom, 62 pontos a központim, a szóbelim pedig max.Ha egy kicsit több pontot szereztem volna az írásbelin, már szóbeliznem se kellett volna.Szóval ha ehhez az átlaghoz egy legalább 60 pontos központi és egy nagyon jó szóbeli társul, simán bent :)

Amúgy szerintem jól tanítanak, a környezet nagyon szimpatikus, bár nyilván mint minden iskolában, itt is vannak rosszabbak.

2015. ápr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Panda07 válasza:
Egy 60-70 pontos írásbelivel, legalább egy 15-18 pontos szóbelivel és ezzel az átlaggal simán fölvesznek.
2015. ápr. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most 9.-es tanuló vagyok a Leöveyben, remélem a következő tanévet nem itt kezdem, mert egyszerűen borzalmas.:)

A légkör szörnyű, a diákok lusták, a legtöbb tanár, ha akarna se tudna tanítani, olyan hangzavar van. Nem szeretnék senkit elijeszteni a sulitól, ez az én személyes véleményem, lehet csak én fogtam ki rossz osztályt, osztályfőnököt és fegyelmezni nem tudó tanárokat.

2015. ápr. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!