Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemény a budapesti Kölcsey...

Vélemény a budapesti Kölcsey Ferenc Gimnázium francia kéttanjáról?

Figyelt kérdés
Az oktatás milyen?Nagyon a humánra fekszenek vagy a reál tantárgyaknak is van fontos szerepe?A társaság milyen?Milyen az iskolai programok?A tanárok jó fejek?

2015. ápr. 9. 18:19
 1/1 anonim ***** válasza:

A legerősebb szak! :) Ott országos erősségű a francia.

Nyelvoktatásban páratlan nagyon színvonalas. Művészetekben, drámában, és a program/szakkörkínálatban is elég jó suli. Viszont a közismereti tárgyak kicsit gyengék, de ez persze tanárfüggő (a nyílt napon egy nagyon unalmas történelemórán vettem részt :( )

Humán suli inkább.

A közösség is páratlan, nagyon jó :) A DÖK-ösök mindent megtesznek, hogy a diákok jól érezzék magukat a suliban (programokat szerveznek). A gólyatáborban mindenki kedves egymáshoz, akik ismerik egymást, nem lehetnek egy csoportban, nehogy csak egymással legyenek, és ne ismerkedjenek meg senkivel. Van osztály- és évfolyamcsoport, akikkel ismerkedsz. MInden osztálynak van saját mentora, aki figyel, hogy ne alakuljanak ki a klikkesedések, és mindenki kooperáljon. HOzzá még a személyes problémáiddal is fordulhatsz, olyan jól kijössz vele :) Legtöbb esetben.

AZ összes francia és angoltanár egytől egyig jó fej. Az olasztanárok közül van aki nem, de a legtöbb jó fej. Egyik rokonom a rajztanár ő is az :D A magyartanárok is elég jók... A többit sajnos nem tudom, mondom, szerintem a töri kicsit gyenge.. :)

De ettől függetlenül nagyon jó véleménnyel vagyok a suliról!! :)

2015. ápr. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!