Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegeden melyik középiskolát...

Szegeden melyik középiskolát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

SZTE ÁOK-ra szeretnék menni de előtte el kell végeznem a középiskolát. A jegyeim nem túl jók, átlagom 3.80-4.20 között van. 7.osztályos vagyok.

Én ezeket néztem:

1. SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium -emelt szintű biológia, fizika, kémia

2. Radnóti Miklós Kisérleti Gimnázium-biológia tagozat

3. Deák Ferenc Gimnázium-természettudományos orientáció vagy általános tantervű

4. Kossuth Zsuzsanna Gimnázium és Egészségügyi Szakképző Iskola

Még az Eötvös József Gimnáziumon gondolkoztam de arról nem hallottam semmit.

Ti melyiket ajánlanátok?

UI. Kecskeméti vagyok, de koleszos szeretnék lenni, így úgy gondoltam ha az egyetemet Szegeden végzem akkor érettségit ott szereznék.


2015. ápr. 17. 05:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola környezetvédelmi (emelt biosz képzés)/ általános tagozatát ajánlom. Nem egy vészesen erős suli, de ha orvosira akar menni, jó ugródeszka, a Kossuthnál biztosan erősebb, a Deáknál talán egy hajszálnyival. Ilyen átlaggal pedig be tudsz kerülni általánosra (szinte) biztosan!
2015. ápr. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!