Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki aki nemrég érettségizett?

Valaki aki nemrég érettségizett?

Figyelt kérdés
Segítsetek legyszi aki nemreg erettsegizett hogy mennyire sokat kell ra tanulni es hogy angolbol nezem az erettsegiket de nem tudom megoldani 11dikes vagyok

2015. ápr. 19. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
nem is kell 100%-ra és még a szóbeli is sokat dobhat rajta... nem kell parázni
2015. ápr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én tavaly érettségiztem, szintén 11. osztályosan. Én leginkább a levélre készültem, betanultam a sémákat, írtam hivatalos és baráti levelet is, a szabályokat kiírtam egy külön lapra.

Nem tudsz mást tenni, mint az előző évi érettségiken gyakorolni, aztán reménykedni. :D Ha valami téma nem megy, azt nézd át! Mindegyik témarészt gyakorold otthon, a listeninget is, én ott vesztettem a legtöbb pontot, pedig gyakoroltam azt is.

2015. ápr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!