Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok az EFEB OKJ...

Mit gondoltok az EFEB OKJ intézményről? Érdemes oda menni pénzügyi-számviteli ügyintéző tanfolyamra?

Figyelt kérdés
Köszönöm a tapasztalatokat és a véleményeket!
2015. ápr. 20. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
A számvitel képzésük úgy hallottam jó, gyakorlatias. Egyébként a diplomás főnökök nagyrésze úgysem tudják melyik okj hol tanulható. Az számít, amit állásinterjún produkálsz. Barátnőmet is nevesincs iskolából vették fel számviteli asszisztensnek. Volt papírja, tudott válaszolni az elméleti kérdésekre és ki tudta számolni a feladatokat.
2015. ápr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2015. ápr. 21. 06:53
 3/8 anonim válasza:

Sajnos ebbe az iskolába járok (bár másik képzésre).

Olyan nagy a szervezetlenség, hol ezt, hol azt mondják, nem foglalják írásba h mit mikor hogyan, kitalálják h egy jó régi hónapban nem fizettél (holott igen) és ha nem tudod igazolni megint fizess, az oktatás minősíthetetlen... Messziről kerüljétek el!

2015. ápr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ez komoly? :/

Eddig ilyen véleményt nem hallottam róla

2015. ápr. 26. 21:52
 5/8 anonim válasza:
Úúú ne menj oda semmiképp, nagyon rossz suli! Nem semmi, amit ott leművelnek, az oktatás is borzasztóan színvonalon aluli, a gyakorlatot se szervezik meg normálisan, a szakemberek a gyakorlaton totál kiakadnak h a suliban milyen rossz infókat mondanak.. és nem lehet sulit váltani ha már elkezdted, h ide fizess. Nagyon megbántam, h ide jelentkeztem, így szinte esélyem sincs jó szakembernek lenni :(
2015. jún. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha tehetnétek, inkább hová mennétek?
2015. jún. 7. 19:20
 7/8 anonim válasza:
Nekem nagyon friss tapasztalatom van a sulival, ugyanis jelentleg is tanulója vagyok (lehet már nem sokáig). Semmi nem úgy van, ahogy megállapodtunk az elején! Gusztustalan húzásaik vannak! A gyakorlatokat nemhogy nem szervezik le, nem engedik h máshol megcsináld, és leigazolják h voltál, csak épp semmit nem tanultál! A tanárok nem túl szakképzettek, szakembereken keresztül tudtam ellenőrizni, hogy rengeteg rossz információt tanítanak! Ha bejönnek egyáltalán az órára... Mostanra úgy lecsökkent az osztálylétszám, h egyszerűen nem folytatják az oktatást! Másik iskolába meg nem vesznek át, mert túl hiányos a tudásunk, és SZABÁLYTALANUL van kitöltve a bizonyítvány!!!!! Én egészségügyi képzést csinálok(tam) ott. NEM AJÁNLOM, idő, pénz és energia pocséklás volt ez az iskola :(
2015. szept. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szomorúan hallom ezt és együtt érzek veled! De szerencsére én nem oda mentem, hanem a Meta-Don Bosco szakközépiskolába. Ott eddig minden klappol. A tanárok bejönnek, kedvesek, okosak. Az órarendet megkaptuk, van közös e-mail címünk is már. A diákigazolványt mindenki el tudta intézni, bár még nem kaptuk kézhez, hanem folyamatban van. A gyakorlatokról eddig nem beszéltünk, sem az első félév befizetése nem történt meg, úgyhogy lehet hogy én is fogok még nagyokat nézni, bár azért remélem, hogy nem... :) Majd a továbbiakat is leírom, hátha valaki idetéved, aki pont sulit keres!
2015. szept. 9. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!