Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Logisztikai Ügyintéző OKJ-s...

Logisztikai Ügyintéző OKJ-s képzés a 2015/2016-os tanévben. Ki milyen iskolát ajánl Budapesten? Netán valaki, aki szintén jelentkezne rá?

Figyelt kérdés
Ebben az évben fogok érettségizni és nem tudom, hogy melyik OKJ-s iskolát válasszam.

2015. márc. 17. 16:25
 1/3 Bogi11 ***** válasza:
EFEB -ről nagyon jókat hallottam.
2015. márc. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Utána nézek! :)
2015. márc. 18. 14:32
 3/3 anonim válasza:

BETISZK! A Blahától gyalog 5 percre van (Dohány utcában). Én most fogok végezni, teljesen ingyenes, ha ez az 1. OKJ-s képzésed és még nem vagy 21 éves. A tanárok rendesek, jól magyaráznak, arra mennek rá tantárgyilag, amire tényleg szükség van. Az iskola kívül és belül is szép, felújított épület. Felsőfokú logisztikai ügyintéző végzettséget ad.


Ez az iskola szakközépiskolai épületével közös weboldala: [link]


Ez pedig csak a BETISZK-re vonatkozik:

[link]



Az Oktáv OKJ-s képzéseit nem ajánlom, mert csak a pénzre mennek!!! Havonta kb 8-10 ezer forint a tandíj.

2015. ápr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!