Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 18. Kerületi Vörösmarty...

18. Kerületi Vörösmarty Mihály Gimnázium milyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:) Felvettek az iskolába és lenne pár kérdésem.

Milyenek a tanárok és az emberek?

Milyen hangszereket lehet tanulni?

Van néptánc?

Nehéz?

Sokat kérnek? Pls mondjatok valamit:)



2015. ápr. 23. 19:54
 1/3 anonim válasza:
38%

Szia! Lehet hogy osztálytárak leszünk :D

Amúgy én csak jót hallottam a suliról

Néptánc nincs legalábbis termtudon(az lesz az osztályom).

Az iskola 4/5 ös nehézségű ...köbö....

2015. jún. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%
Most végeztem ott a 9.-et és van néptánc, sőt év végén tánc évzárónk is volt. Tanárok, diákok nagyon jó fejek bárkivel leálhatsz beszélni. Hangszert azt nem tudom mert én nyelvis vagyok. Nehéznek szerintem nagyon nehéz mivel én világ életemben 4-es meg 5-öst szereztem bármiből ha figyeltem órán. De itt félévkor egy írás és szóbeli vizsga a fő nyelvedből èv végén meg angolból is meg németből is. Általávan 10+ tétel van a szóbelin az írásbeli meg 4 oldal között mozog. Csak úgy említem a bukás nem ritka és ha hiányzol 1 hetet úgy fogsz ülni az órán mint a most született hülye gyerek.
2015. jún. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)!
2015. júl. 20. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!