Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi az esélyem hogy átmenje...

Mennyi az esélyem hogy átmenjek a pótvizsgán?

Figyelt kérdés

Matekból kéne egy meg németből ha rászánok naponta matekra 2 órát németre 1 órát mennyi az esélyem hogy átmenjek a pótvizsgán?

A német nekem könnyen megy csak a tanár egy idegbeteg állat(azért írt be 2-est mert rossz kedve volt és nem tudtam válaszolni egy db kérdésre) matekból meg elég hülye vagyok.Járnák matektanárhoz is!Ja és ami fontos hogy a matektanár jó fej ezt úgy értem ha látja hogy készültél akkor az nála egy + pont és nő.Júlis-tól tanulnák a pótvizsgáig mert júniusba nyaralni megyünk mert azért én is szeretnék pihenni stb.

A Válaszokat köszönöm!



2015. ápr. 23. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Annak, aki megbukik, 2 óra kevés ahhoz, hogy rendesen felkészüljön.
2015. ápr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A magyarral sem ártana egy kicsit foglalkozni...


Hogy elég-e az idő, amit te kigondoltál, az attól is függ, hogy hányadikos vagy.

2015. ápr. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A helyesírásért elnézést telefonról írtam!

6. osztályos vagyok.

A jegyeim 5.-be

Matek 3-as

Német 5-ös

2015. ápr. 23. 23:28
 4/7 A kérdező kommentje:

De igazából a német miatt nem nagyon aggódok mert abból egész évbe tanultam és tudom az anyagot.

Német jegyek:5,1,1,1,4,2,1,2,5,2,1,5,1,1,1,1,1,5,1,1,1

ÉS tisztába vagyok vele hogy ez 2-es de 100% hogy megfog buktatni amúgy az összes doga 4-5 ös az 1-eseket meg csak kedvére írta olyan indokkal hogy, rossz magatartás meg hogy nem tanultam(olyan anyagból amit nem is tanultunk)

2015. ápr. 23. 23:38
 5/7 A kérdező kommentje:

A matektól félek az katasztrófa volt egész évbe.

Jegyek:1,1,1,1,1,1,1,3,2,2,2,1,1,1,1,1,1,1,1

2015. ápr. 23. 23:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Amennyire én tudom, az "á"-t az "é"-vel telefonon is nehéz összekeverni...


A 6.-os matek annyira nem nehéz, nem értem, hogy hogyan van belőle ennyi 1-esed. De emiatt talán elég lesz annyi idő, amennyit mondtál.

2015. ápr. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kezdj el most tanulni. Mondjuk naponta egy félórát vagy órát matekból aztán biztos meg lesz. Meg mondjuk nyaralás közben is nézegetheted néha, mer
2015. ápr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!