Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 12. ben megbuktam matekból...

12. ben megbuktam matekból évvégén. Közben négy tantárgyból leérettségiztem, de matekból nem. Ha most pótvizsgán nem megyek át matekból, akkor évet kell ismételnem?

Figyelt kérdés
2014. aug. 14. 09:07
 1/5 Andizsuzsi ***** válasza:
66%
Ha szeretnéd az érettségit befejezni, akkor természetesen igen.
2014. aug. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Minden bizonnyal, bár valószínűleg felmentést kapnál azokból a tárgyakból, amelyekből már - sikeresen - érettségiztél, de értelemszerűen elég nagy hülyeség lenne egyetle tárgy miatt az egész évet megismételni.
2014. aug. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
igen, szóval érdemes lenne átmenni
2014. aug. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Nem fogják veled újrajáratni az évet, ha már négy tárgyból megvan az érettségid, ez teljesen ésszerűtlen. Ilyenkor szerintem magántanulói státuszba kell kérned magad, jó esetben az osztályozó vizsgákat is csak leadminisztrálják, és csak a matekra érdemes bejárnod. Valószínűleg ez egy igen ritka eset. De ha készültél, és nem vagy diszkalkuliás, akkor mért ne mennél át egy kis ketteskével a javító vizsgán?
2014. aug. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Sikerült a pótvizsga?
2014. szept. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!