Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kispesti Deák Ferenc Gimnázium...

Matcr kérdése:

Kispesti Deák Ferenc Gimnázium felvettek 2015/2016?

Figyelt kérdés

Kiket vettek fel idde es milyen taggozatra?

Nevet is kuldjetek lécci.

Kíváncsi vagyok


2015. ápr. 23. 22:42
1 2 3
 11/25 Chelly válasza:

hát jó kérdés a második nyelv, én is szerettem volna feltenni nektek, mert ő 8 éve németet tanul de nem szereti

igy mondtam válasszon egy harmadik nyelvet. Az első helyen a Kölcsey gimit jelöltük meg de ott pont lecsuszott és ott is franciát választott igy itt is azt választja végül, bár azt hallottam annyira nem jól oktatják ezt a nyelvet.

2015. ápr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
Szia, engem felvettek halado angolra, 03-ba.:)
2015. ápr. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Valaki tudna segíteni ebben a kérdésben?

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..

2015. ápr. 25. 13:47
 14/25 anonim ***** válasza:
03, németet választottam:)
2015. ápr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
Én is 03-as vagyok. :)
2015. ápr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
A lányom is a Kölcseyről csúszott le, ő is franciát akart tanulni, de itt tényleg azt mondják nem jó a francia. Szerintetek lehet még változtatni a jelentkezési lapon bejelölt nyelv helyett másikat? Akkor inkább a németet választaná ő is.
2015. ápr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Chelly válasza:
Ugy emlékszem többet is jelölhettünk és az csak egy opcio volt talán. Sztm szeptemberben vagy a szintfelmérőn eldönthetik még. Azt hiszem mi maradunk a franciánál nagyon nem akarja a németet igy inkább nem erőltettem.eddig nyelviskolában angolt tanult most majd fizetem neki a franciat hogyha valoban nem jo akkor is egy középszint meglegyen érettségire,de az meg még ráér :)
2015. ápr. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Badari Márk válasza:
Engem is felvettek Médiára :D ám kicsit furcsálltam hogy valaki feltette ezt a kérdést itt.
2015. ápr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Chelly válasza:
Megkaptuk a levelet a 9NyC halado angol az osztálya és második nyelvnek maradunk a németnél,mert most kaptam levelet egy odajáró diáktól aki azt mondta két francia tanár van és mind a kettő sz@r.... hát igy inkább marad a német.
2015. ápr. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is bekerültem a médiára. :D Arra gondoltam hogy a következő média szakos osztálynak lehetne csinálni facebookon egy csoportot! :) Aki szeretne bekerülni az írjon rám itt gyk-n egy privát üzenetet!:))

2015. máj. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!